Dynamo Toyota 55A

Op voorraad

Sku: 195.581.055.260
Schrijf een review
Fabrikant:
Denso Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
TOYOTA
Vervangt
A Kwaliteit Denso New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 55A
N Riemenschijf-Ø 82,1mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 2
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
TOYOTA 2706078159
TOYOTA 2706078202
TOYOTA 2706078700
TOYOTA 2706078701
TOYOTA 270603053071
TOYOTA 270607820371
TOYOTA 270607870071
TOYOTA 270607870171
TOYOTA 27060UD020

Meer informatie

EAN 8720264349425

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Toyota 55A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland