Dynamo Toyota 55A

Niet op voorraad

Sku: 195.581.055.310
Schrijf een review
Fabrikant:
Mahle Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
TOYOTA
Vervangt
A Kwaliteit Mahle New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 55A
N Riemenschijf-Ø 82,1mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 2
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
TOYOTA 2706078159
TOYOTA 2706078202
TOYOTA 2706078700
TOYOTA 2706078701
TOYOTA 270603053071
TOYOTA 270607820371
TOYOTA 270607870071
TOYOTA 270607870171
TOYOTA 27060UD020

Meer informatie

Fabrikant Mahle Nieuw
EAN 8720264638444

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Toyota 55A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland