Dynamo Toyota 70A

Op voorraad

Sku: 195.534.070.415
Schrijf een review
Fabrikant:
TWA Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
TOYOTA
Vervangt
A Kwaliteit TWA Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 70A
N Riemenschijf-Ø 55mm
N Aantal groeven 4
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 2
N U-bout +25°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
TOYOTA 2706011170
TOYOTA 2706011270
TOYOTA 2706011280
TOYOTA 2706011281
TOYOTA 2706011300
TOYOTA 2706011330
TOYOTA 2706011340
TOYOTA 2706055070
TOYOTA 270601127084

Meer informatie

Fabrikant TWA Reman
EAN 8720264147281

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Toyota 70A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland